Salsa és Bachata Záró est Debrecenben!

Ez az év is másképp alakul, mint amit a tánciskola életében megszoktuk, így a záró bált is egy kicsit másképp, de annál nagyobb szeretettel tartjuk meg a tanfolyamunk végén. A szokásainktól eltérően most közösen fogjuk megtartani a nyíregyházi és a debreceni táncosaiknak a bált, Debrecenben. Ez egy remek alkalom, hogy megismerkedhess a tánciskola debreceni illetve nyíregyházi táncos tagjaival, s együtt bulizhassunk. 

Erre a rendezvényre csak előzetes jelentkezés alapján tudjuk fogadni a nyíregyházi és a debreceni tanítványainkat, valamint ismerőseiteket, családtagjaitokat és mindazokat, akik szeretnének egy jó csapattal táncolni.

A záró bálon egymást fogják váltani a Salsa és Bachata zenék.

Egyéb részletekért hívd a 06-20-553-9900-es telefonszámot.

Nyíregyháza és Debrecen közös záró est:

–   Salsa és Bachata Záró Est időpontja: 2021. december 4-én (szombat) 19.00-tól.

Választható menük:

1: Baconba göngyölt szűzpecsenye dijoni mustáros mártással, steak burgonyával
    Olasz szalámival-kaliforniai paprikával-füstölt sajttal töltött csirkemell rántva jázmin rizzsel, wok zöldséggel
    Csoki trió szelet
2: Kolbásszal-mozzarella sajttal töltött karaj nacho bundában vajas burgonyapürével
    Kókusz zsírban sült pulyka steak grill zöldséggel
    Csoki trió szelet
Árak és jelentkezés!

Helyszín:

 Semann Étterem, Debrecen, Szoboszlai út 50.