MIT ADHAT NEKED A TÁNC?

Milyenek lettek az emberek a tánc hatására?

„Mindenkinek ajánlom aki ki akar lépni a szürke hétköznapokból, akár egyedül jobb esetben társsal. Meg kell tapasztalni ezt az érzést. Magyar László tánctanár odaadása pedig egy küldetés amit csinál, mindenki örömére aki fogadóképes rá.”
Szaniszlóné Karucz Valéria

„Gyerekkorom óta szerettem volna táncolni tanulni! Nos már nem gyerek vagyok hanem inkább Szerencsés és Boldog, mert a Salsa Ritmo Tánciskola diákja lehetek! Köszönöm hogy péntek esténként Veletek lehetek!!!! ”

B. Marianna
„Jó érzés, hogy egy ilyen összetartó, baráti társaság tagja lehetek. Az órákon kialakított jó hangulatot tetézik még táborokkal, kisebb összejövetelekkel, bulikkal vagy gyakorlóestekkel. Olyanok nekem, mint egy nagy család.”
Timi

MIT TANULHATSZ A KEZDŐ TANFOLYAMAINKON?

Ingyenes bemutató órával kezdődik,

ahol megláthatod kik fognak téged tanítani, kikkel fogod együtt elsajátítani, gyakorolni a tánc alaplépéseit és figuráit.

Ez a tanfolyam azoknak szól,

akik még korábban egyáltalán nem táncoltak, vagy valamilyen oknál fogva nem tudták befejezni egy korábbi tanfolyamukat és újrakezdik.

Amennyiben már korábban táncoltál és ismét szeretnéd folytatni tanulmányaidat, itt tudsz személyes egyeztetés után szintfelmérést kérni, hogy a jelenleg működő 5 szint közül melyiket ajánljuk számodra.

SZINTFELMÉRÉST KÉREK

“ A kezdő tanfolyamainkon megismered a tested, s annak határait, a kapcsolatot a zenével és annak lehetséges módosításait. Ebben az oktatók személyre szabott segítséget nyújtanak számodra. ”

MAGYAR LÁSZLÓ • A TÁNCISKOLA VEZETŐJE
JELENTKEZZ MÉG MA A KEZDŐ TANFOLYAMRA

MINDENRE VAN MEGOLDÁS? HA TE IS AKAROD!

Miért érdemes részt venned a kezdő tanfolyamon?

• Az első pillanattól a helyes táncmozdulatokat rögzíted magadban.
  • Megismered a saját testedben rejlő képességeidet.
  • Azonnali visszajelzést kapsz, mit csinálsz jól, és mi az amin tudsz még változtatni.
  • A csoport és az oktató óriási mértékben tud motiválni, biztatni, a közösen megélt élményekkel és sikerekkel.
  • A zene, a tánc és a rengeteg nevetés energiával tölt fel egy fárasztó nap után.
  • Észrevétlenül átmozgatja a testet és az elmét egyaránt. Ezalatt a 1,5 óra alatt garantálom nem lesz időd másra gondolni, úgy repül az idő.
  • A foglalkozást követő napon, már azt kezded el számolni, mikor jöhetsz újra táncolni!!!

KEZDŐ KUBAI SALSA TANFOLYAMUNK NYÍREGYHÁZÁN ÉS DEBRECENBEN, AHOL SZERETETTEL VÁRUNK! A debreceni tanfolyamot a zöld mezőbe kattintva találod!

Kubai Salsa kezdő tanfolyam Nyíregyházán

Kezdő tanfolyamunk INGYENES bemutató órája:

2024. április 26-án (péntek) 18.00-19.30.

A tanfolyam óráit a pénteki napokon este 18.00-19.30-ig fogjuk tartani.

A tanfolyam 13×1,5 órát foglal magában, és az első ingyenes bemutató órát

Vidám latin zenék kedvelőinek ajánljuk, ami felpörgeti, feltölti és kikapcsolja a táncolni vágyókat a minden napból. Nagy népszerűségét annak köszönheti, hogy párban és csoportosan egyaránt táncolható.

ITT JELENTKEZHETSZ

Helyszín:

Vasutas Művelődési Ház, Nyíregyháza, Toldi u. 23.

Kubai Salsa kezdő tanfolyam Debrecenben

Kezdő tanfolyamunk INGYENES bemutató órája:

2024. április 12-én (péntek) 18.00-19.30.

A tanfolyam óráit a pénteki napokon este 18.00-19.30-ig fogjuk tartani.

A tanfolyam 13×1,5 órát foglal magában, és az első ingyenes bemutató órát.

ITT JELENTKEZHETSZ

Helyszín:

Debrecen, Domb u. 1.

Kedvezményeink:

–  Diákkedvezmény: Akár 50%-os áron is tanulhatsz táncolni. Hozd el magaddal diáktársadat és ketten egy bérlet áráért vehettek részt tanfolyamunkon!

–  Családi kedvezmény: 3 fős családoknak 15 %, 4 fős családoknak 20% kedvezményt adunk.

–  Szórólap kedvezmény

A kedvezmények nem vonhatók össze.

Bővebb információt az árakról: Magyar László 06-20-553-9900 vagy turmixtanciskola@gmail.com email címen kaphatsz.